Mieszkanie dwupokojowe w dobrej lokalizacji

Generała Józefa Hallera, Bytom, Polska
Print

Informacje

Miejsce
Generała Józefa Hallera, Bytom, Polska
Cena
126,000 zł
Cena za m2:
3405.40
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Rodzaj transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia :
37 m2
Stan lokalu :
do adaptacji
Rodzaj budynku :
blok
Ilość pięter :
4
Pietro :
Parter
Pokoje :
2
Łazienka :
1
Przedpokój :
Tak
Kuchnia :
Tak
Piwnica :
Tak
Balkon :
Nie
Ogrzewanie :
centralne

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,65m2 do którego przynależna jest piwnica o pow.6,15m2 (łącznie 42,8m2). Mieszkanie znajduje się na parterze budynku czterokondygnacyjnego po termomodernizacji i składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z WC oraz kuchni. W mieszkaniu oraz budynku zostały wymienione wszystkie piony wodno-kanalizacyjne oraz zostało założone nowe Centralne Ogrzewanie z miasta wraz z grzejnikami nowego typu. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem oraz monitoringiem. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji w Bytomiu – Szombierki.

Media: prąd, woda, gaz, CO z miasta

Stan prawny: pełna własność z Księgą Wieczystą

Uwaga

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Mapa

Agent

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PRO-INVEST dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji z tym związanych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Jednocześnie potwierdzam, że wiem o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Klikając przycsik Wyślij oznajmiam, iż przeczytałem, zrozumiałem i zaakceptowałem politykę prywatności.