Mieszkanie dwupokojowe 42m2

Gustawa Morcinka, Chorzów, Polska
Print

Informacje

Miejsce
Gustawa Morcinka, Chorzów, Polska
Cena
163,000 zł
Cena za m2:
3880.95
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Rodzaj transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia :
42 m2
Stan lokalu :
do odświeżenia
Rodzaj budynku :
blok
Ilość pięter :
4
Pokoje :
2
Łazienka :
1
Przedpokój :
Tak
Kuchnia :
Tak
Piwnica :
Tak
Balkon :
Tak
Ogrzewanie :
centralne

Opis nieruchomości

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 42,06m2. Nieruchomość znajduje się przy ul. Morcinka w Chorzowie. Budynek jest obecnie w trakcie termomodernizacji, wymiany domofonów oraz remontu piwnic. Istnieje możliwość powiększenia części mieszkalnej o 2,8m2. Okna plastikowe. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia.

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji: 3min. DTŚ, 6min.A4, 5min. Piechotą park SKAŁKA i AMELUNG, 2min.ROSSMAN, ELECLERC i BIEDRONKA, 3min. Szkoła i Przedszkole,

Media: gaz, prąd, woda, CO z sieci, Internet, kablówka

CENA:  163000zł

Dodatkowo

  • Ogrzewanie centralne

Uwaga

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Mapa

Agent

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PRO-INVEST dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji z tym związanych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Jednocześnie potwierdzam, że wiem o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Klikając przycsik Wyślij oznajmiam, iż przeczytałem, zrozumiałem i zaakceptowałem politykę prywatności.