Dom z dużym potencjałem w doskonałej lokalizacji

Modrzejów, Sosnowiec, Polska
Print

Informacje

Miejsce
Modrzejów, Sosnowiec, Polska
Cena
445,000 zł
Cena za m2:
2648.80
Typ nieruchomości:
Dom
Rodzaj transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia :
168 m2
Stan budynku :
do remontu
Rodzaj domu :
wolnostojący
Powierzchnia działki :
200 m2
Ilość pięter :
2
Pokoje :
8
Łazienka :
1
Garaż :
wolnostojący
Podpiwniczenie :
częściowe
Balkon :
Tak
Ogrzewanie :
węglowe/drewno
Dojazd :
asfalt

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom z dużym potencjałem w doskonałej lokalizacji. Dom o powierzchni użytkowej około 168m2 (nie wliczając w ten metraż strychu który może zostać adaptowany również na powierzchnie użytkowe) położony na działce 200m2, podpiwniczony, dwukondygnacyjny. Na działce znajduje się również garaż oraz komórki. Ogrzewanie węglowe centralne. Okna częściowo wymienione na plastikowe. Dach przeszedł remont około 10lat temu. Z drugiej kondygnacji wyjście na duży taras. Brak pęknięć oraz szkód górniczych. Nieruchomość do adaptacji oraz częściowego remontu. Dobra baza na inwestycję jak i dom jednorodzinny.

Dom usytuowany jest na pograniczu Mysłowic i Sosnowca w dzielnicy Sosnowca-Modrzejów.

Uwaga

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Mapa

Agent

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PRO-INVEST dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji z tym związanych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Jednocześnie potwierdzam, że wiem o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, do ich edycji lub usunięcia.

Klikając przycsik Wyślij oznajmiam, iż przeczytałem, zrozumiałem i zaakceptowałem politykę prywatności.